Доставка
Ми працюємо без посередників, тому всі коляски відразу з фабрики у Польщі самі імпортуємо в Україну. Ми слідкуємо за залишками і щотижня їх поповнюємо, тому якщо на даний момент у нас чогось немає, то вже за декілька днів коляска буде відправлена Вам.

Умови доставки по Україні:

Доставка здійснюється за допомогою транспортних компаній: Нова пошта, Інтайм, Укрпошта.

Доставка товару здійснюється за рахунок замовника.

Вартість доставки формується виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення і способу доставки. Послуги компанії-перевізника по доставці замовлення Ви оплачуєте на місці, при отриманні.

На складі служби кур'єрської доставки обов'язково перевірте комплектацію товару, наявність зовнішніх пошкоджень упаковки чи дефектів виробу.

Можлива доставка до Ваших дверей. Кур'єр Нової Пошти завчасно зв'яжеться з Вами і привезе замовлення до під'їзду, офісу або воріт будинку. Також кур'єр НП приймає наложені платежі. Він зачекає доки Ви перевірити замовлення та прийме від Вас готівкову оплату.

Доставка товару під замовлення в м. Луцьк здійснюється на протязі 1-3 днів з моменту замовлення. Збірка товару не здійснюється. Якщо Ви хочете забрати замовлений товар на нашому складі в м. Луцьк, проінформуйте про це менеджера перед Вашим візитом до нас.

Згідно з чинним законодавством України, «Закон про захист прав споживачів. Стаття 8», Ви маєте право здійснити повернення товару на протязі 14-ти календарних днів з моменту покупки.

Повернення товару, дефект якого виявлений поза межами служби кур'єрської доставки, здійснюється покупцем за власний рахунок.