Доставка
Ми працюємо без посередників, тому всі коляски відразу з фабрики у Польщі самі імпортуємо в Україну. Ми слідкуємо за залишками і щотижня їх поповнюємо, тому якщо на даний момент у нас чогось немає, то вже за декілька днів коляска буде відправлена Вам.

Умови доставки по Україні:

Доставка здійснюється за допомогою транспортних компаній: Нова пошта, Інтайм, Укрпошта.

На складі служби кур'єрської доставки обов'язково перевірте комплектацію товару, наявність зовнішніх пошкоджень упаковки чи дефектів виробу.

Можлива доставка до Ваших дверей. Кур'єр Нової Пошти завчасно зв'яжеться з Вами і привезе замовлення до під'їзду, офісу або воріт будинку. Також кур'єр НП приймає накладені платежі. Він зачекає доки Ви перевірити замовлення та прийме від Вас готівкову оплату.

Доставка товару під замовлення в м. Луцьк здійснюється на протязі 1-3 днів з моменту замовлення. Складання товару не здійснюється. Якщо Ви хочете забрати замовлений товар на нашому складі в м. Луцьк, проінформуйте про це менеджера перед Вашим візитом до нас.

Згідно з чинним законодавством України, «Закон про захист прав споживачів. Стаття 8», Ви маєте право здійснити повернення товару на протязі 14-ти календарних днів з моменту покупки.

Повернення товару, дефект якого виявлений поза межами служби кур'єрської доставки, здійснюється покупцем за власний рахунок.